Microsoft Kursu, web tasarım, Web ve Grafik Tasarımı

Web tasarım ve microsoft sistemi

Microsoft, hem BT uzmanları hem de bunları kullanan işletmeler için çeşitli avantajlar sunan çok çeşitli teknik sertifikalar sunmaktadır. Sunucu, masaüstü, uygulamalar, veritabanı ve geliştirici gibi tüm önemli Microsoft sertifikalarına yönelik microsoft eğitim kurslarısunuyoruz.

Kendinize şu soruyu sordunuz: “Duyarlı web tasarımı nedir?” Duyarlı web tasarımı, bir tasarımcının görüldüğü cihazın türüne bağlı olarak kendisini “yanıtlayan” veya yeniden boyutlandıran bir web sayfası oluşturduğu bir yaklaşımdır. Bu, büyük boy masaüstü bilgisayar monitörü, dizüstü bilgisayar veya akıllı telefonlar ve tabletler gibi küçük ekranlı cihazlar olabilir.

Duyarlı web tasarımı maliyeti, bir  web tasarım firması için müşterilere en uygun fiyat olmalıdır ve duyarlı web tasarımı dijital varlığı olan herkes için vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir. Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil bilgi işlem cihazlarının büyümesiyle, daha fazla kişi web sayfalarını görüntülemek için daha küçük ekranlar kullanıyor.

Bu web siteleri, Google tarafından Nisan 2018’de ilan edilen mobil ilk endeksi de dikkate almalıdır. Daha küçük işletmeler mobil varlıklarını artırdıkça, web siteleri, e-Ticaret, Google İş sayfası, sosyal medya sayfaları ve diğer varlıkları herkes için kolayca erişilebilir olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s